Skip to content
1

6 грудня – День Збройних Сил України!

06.12.2022

ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист. ЗСУ – це концентрат мужності та доблесті, об який зламає собі зуби будь-який ворог. Мова – це душа України, економіка – серце України, а ЗСУ – тіло, яке береже усіх нас. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.
Завдяки нашим захисникам, ми маємо можливість ЖИТИ, а не існувати федеративним придатком рф. За це наші воїни сплачують надвисоку ціну – своє життя. Пам’ять про них, ми пронесемо крізь віки.
Зараз найбільша довіра і любов українського народу до наших захисників. Ми віримо, шануємо, любимо, пишаємося тими, хто захищає наш сон і Україну, молимося, щоб усі повернулися живими.
Ми дякуємо вам, наші захисники, за нескореність та незламність духу, за гідне наслідування козацьких традицій, за те, що бачимо сонце, яке зійшло над Україною, за те, що можемо обійняти рідних!
Хай буде вам завжди тепло та світло, хай бережуть світлі сили ваші душі і ваші тіла. Хай здоров’я, сила і міць завжди будуть з вами! Хай вистачить терпіння і витримки вибороти Перемогу!
Любимо вас і чекаємо вдома!