5 основних соціально-трудових гарантій для захисників і захисниць України

14.12.2021

Державна служба зайнятості інформує військовослужбовців та учасників бойових дій про ті права, якими вони можуть скористатися у сфері праці. Низку пільг, переваг та соціальних гарантій у процесі трудової діяльності встановлено Кодексом законів про працю України, Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (далі – Закон про захист військовослужбовців) та Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII (далі – Закон № 3551-XII). Особливий захист даних категорій громадян виражається у таких гарантіях:

• Сприяння в отриманні роботи
  • Збереження робочого місця на час призову
  • Пільги при використанні права на відпочинок та оздоровлення
  • Підвищений розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності
  • Переважне право на збереження робочого місця в разі скорочення

За більш детальною інформацією можна звернутися до Бориспільської  міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості
Адреса центру зайнятості:
м.Бориспіль, вул.Глибоцька, 4