4 липня, відзначаємо День національної поліції України

04.07.2022

Сьогодні, 4 липня, відзначаємо День національної поліції України? – професійне свято служителів правопорядку. Свято молоде: воно святкується лише з 2018 року – у цей день перші патрульні поліцейські склали присягу на Софійській площі в Києві.
Реформа децентралізації та розширення повноважень органів місцевого самоврядування крім іншого, змінила і підходи у формуванні безпеки громади.
Ярослав Шумко наш поліцейський офіцер громади. Він той, хто дбає про нашу безпеку, забезпечує порядок і завжди прийде на допомогу. Довіра мешканців – висока оцінка його роботи.
Ті, хто обирають професію поліцейського, безсумнівно, хочуть зробити наш світ кращим. Це зовсім не проста робота, яка вимагає чималої терплячості, відповідальності і старанності. Розплутати непростий клубок людських доль, вчинити по закону і справедливості, відновивши мир і порядок – таке під силу лише справжнім чоловікам!
Вітаємо Ярослава і усіх поліцейських з професійним святом, і бажаємо, щоб здоров’я ніколи не підводило, вистачало терпіння і сил, а наснага до роботи тільки зростала. У відповідальних буднях бажаємо не зчерствіти душею, зберегти віру в краще і з честю виконувати обов’язки. Добра, благополуччя, спокою і миру!
Дякуємо за вашу роботу!