30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

30.09.2023

Традиційно, в останній день вересня, ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек, а бібліотекарі — своє професійне свято.
Бібліотека сьогодні – це точка опори, на якій будується простір культурного суспільства. Її функції стають значно ширшими — це повноцінні коворкінги, адже там проводять виставки, конференції, брифінги та творчі вечори.
Бібліотекар — головна людина в бібліотеці. Зараз бібліотекарі – це ті люди, які вміють все: вони фахівці з інформаційних технологій, культурологи, піар-технологи, літератори, дизайнери, деколи психотерапевти і навіть „масовики-витівники”. Вони несуть людям радість спілкування з книгою.
Сьогодні у бібліотечній справі ті, хто люблять цю професію, ті, хто на ділі, а не словах доводять відданість духовній культурі. Адже саме бібліотекарі найбільше переймаються тим, яка роль і місце книги та читання в структурі інтересів та цінностей сучасної дитини, підлітка.
Бажаємо бібліотекарям невичерпної енергії, заряду творчості та креативу. Нехай ваші безцінні осередки людських знань та досвіду сповнюються новими книгами та вдячними читачами. Міцного здоров’я, гармонії, світлих мрій та сподівань!