30 вересня  ми відзначаємо День усиновлення!

30.09.2022

30 вересня  2022 року –  у День   Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, ми відзначаємо День усиновлення.  Це свято життєвої мудрості та щирості, це свято розуміння, це свято великої душі та  великого терпіння.
Мама і тато – два міцних крила у долі дитини, які міцно обіймуть  захистять від негод, виведуть у самостійне життя.  Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її, прийнявши її у сім’ю на виховання.
У нашій країні день вшанування прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, педагогів, лікарів, усіх, хто причетний до усиновлення та захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім'ях. Це свято доброти і милосердя для всього українського суспільства.
Щиро вітаємо усиновителів,  прийомних батьків, батьків – вихователів, опікунів та піклувальників Гірської територіальної громади та прийміть  доземний уклін та найщиріші слова подяки та поваги з нагоди Дня усиновлення! Ви дали кожній дитині, яка зростає у Вашій сім’ї найважливіше – щастя мати родину: тата, маму, сестричок та братиків. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов та душевне тепло.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Гірської сільської ради