28 травня – День поліцейського офіцера громади

28.05.2023

Проєкт поліцейський офіцер громади офіційно та успішно стартував 28 травня 2019 року, коли 34 поліцейських офіцери розпочали службу в 22-х об’єднаних територіальних громадах Дніпропетровської області. Станом на квітень 2023 року у 23 областях України несуть службу 1298 поліцейських офіцерів громад. У проєкті беруть участь 658 територіальних громад.
Поліцейський офіцер Гірської громади, старший лейтенант поліції Ярослав Шумко приступив до обов’язків 13 травня 2022 року.
Офіцер надійно оберігає ввірені йому безпеку і спокій громадян і реалізує задекларовані слогани проєкту «Я тут живу і тут працюю», «Я тут, щоб оберігати». Ярослав працює у громаді, добре знає мешканців, володіє проблематикою громади, своєчасно на неї реагує та бездоганно орієнтується на місцевості.
Свою роботу поліцейський розпочинав ще на посаді дільничного офіцера поліції у 2019 році і відтоді пройшов і вогонь, і воду, проявив людяність, відвагу, відданість справі та повну залученість у підтримку життєдіяльності громади. Одного разу навіть врятував життя мешканцю громади.
Вітаємо поліцейського офіцера громади з професійним святом!
Вдячні за самовідданість службі та професіоналізм, щиру турботу про добробут громади й нашу безпеку.
Зичимо мирного неба, родинного благополуччя, нових успіхів у роботі, підтримки колег і розуміння близьких! Хай міцне здоров’я та оптимізм стануть запорукою успішного втілення всіх планів!