Skip to content
0-02-0a-5fb5f2285d9e42457b04953721e63b6994c6b42e3e7107620efb6cce402038de_26b9bbbdca9

28 квітня 2021 року онлайн-марафон «БЕЗПЕКА НА КОЖНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ – 2021»

28.04.2021

28 квітня 2021 року журнал «Охорона праці» спільно з Європейським співтовариством з охорони праці (ESOSH) проводить онлайн-марафон «БЕЗПЕКА НА КОЖНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ – 2021»

Посилання на онлайн -марафон
11:00 -14:00
​ПОДИВИТИСЬ ПРОГРАМУ І ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ можна за посиланням вище.

Мета марафону: привернення уваги суспільства, державних інституцій, роботодавців до питань безпеки праці та здоров’я працівників.
Така подія відбудеться в Україні вперше і пройде під гаслом Всесвітнього дня охорони праці 2021 року:
Передбачати, готуватися та реагувати на кризу. Інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі.

Онлайн-марафон стане майданчиком, на якому провідні компанії продемонструють зроблені кроки і реальні досягнення щодо забезпечення безпечних і здорових умов праці на виробництві. Під час заходу підприємства проводитимуть відеотрансляцію або демонструватимуть відеозапис із виробничих майданчиків (до 7 хвилин) про поліпшення умов праці та зниження ризиків. Такі реальні успішні історії стануть прикладом турботи про власних працівників та заохочуватимуть інші компанії удосконалювати безпеку праці на своїх виробництвах та в країні загалом.
У заході візьмуть участь представники великих підприємств України, Міжнародної організації праці, Міжнародної асоціації соціального забезпечення ISSA, Державної служби України з питань праці, міжнародні та вітчизняні експерти.
Запрошуємо Вас долучитися до онлайн-марафону (участь безплатна).
У програмі:
1. Обговорення за участю провідних фахівців, а саме
Антоніу Сантуш (Antonio Santos), Менеджер Проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» Гельмут Енес (Helmut Ehnes), Генеральний секретар ISSA Mining Стюарт Кернегі (Stewart Carnegie), Велика Британія, сертифікований експерт з безпеки праці CE ESOSH, з більш ніж 20-річним міжнародним досвідом у галузях нафтогазовій, енергетичній та цивільного будівництва Джаннет Аршимова (Jennet Arshimova), Викладач NEBOSH, член Institution of Occupational Safety and Health (IOSH) та Cambridge Behavioural Center, коуч, наставник, тренер Андрій Мусійовський, Головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Державного агентства лісових ресурсів України Богдана Сенченко, Керівник проектів з охорони праці на інвестпроектах в Kernel.
2. Виступи з демонстрацією практичного досвіду міжнародні та вітчизняні експерти.