Skip to content
1

26 КВІТНЯ – ДЕНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

26.04.2022

Сьогодні весь світ згадує річницю трагедії, що трапилася на Чорнобильській АЕС 36 років тому – два теплові вибухи та подальше руйнування четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції. Саме так розпочалося страшне лихо на українській землі в ніч на 26 квітня 1986 року…
Тоді, це лихо забрало тисячі життів учасників ліквідації Чорнобильської трагедії, тих, хто не шкодував своїх сил і здоров’я, аби зупинити згубні її наслідки. 26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму і мужності пожежників, персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.
У цей день вшановуємо ліквідаторів. Дякуємо і вклоняємось їм за високу громадянську позицію та схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.
В березні 2022 року цинічний, жорстокий ворог своїми діями ледве не призвів до повторення жахіття та поставив під загрозу існування всього світу. Персонал Чорнобильської АЕС під загрозою смерті від рук окупантів, продовжував виконувати свої обов’язки.
Ми щиро дякуємо за сміливість, відвагу і наш захист від непоправного!