![25 вересня – в Україні відзначаємо День позашкілля і День дошкілля!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/2-3-212x300.jpg)
В дошкіллі і позашкіллі громади працюють високопрофесійні педагоги, майстри своєї справи, які сприяють розвитку здібностей у дітей.Кожен педагог – це неповторна особистість, яка має свій особливий талант, заохочує дітей до навчання та творчості, здійснює виховання засобами високої культури, науки, мистецтва та спорту.
Вітаємо працівників наших закладів дошкілля та позашкілля з професійними святами, висловлюємо щиру подяку за професіоналізм, терпіння і мудрість, увагу до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини.
Бажаємо вам, шановні педагоги, міцного здоров’я, злагоди й любові, терпіння і мудрості. Невичерпного творчого потенціалу, професіоналізму, успіхів у плеканні молодої нації нашої держави. Хай натхнення і жага творчого пошуку будуть вашими вірними супутниками, а шлях до професійного зростання – завжди успішним! Хай кожен день повниться новою радістю і наближає нас усіх до перемоги!