23 вересня прийом відпрацьованих батарейок, люмінісцентних ламп та термометрів від населення

13.09.2022

23 вересня Гірська сільська рада спільно з компанією «Екологічні Інвестиції» будуть проводити ЗБІР люмінісцентних ламп, термометрів та батарейок за наступним графіком:
✅1. Затишне, вул. Центральна, (біля магазину) з 8:00 до 9:00
✅2. Ревне, вул. Бориспільська, 2 (біля сільради) з 09:30 до 11:00
✅3. Мартусівка, вул. Бориспільська (біля магазину) з 11:30 до 13:00
✅4. Гора, вул. Центральна, 5 (біля сільради) з 13:30 по 15:00.
Вивезення та утилізація люмінесцентних ламп вимагають особливого підходу, ще зі стадії збору ламп, тому спочатку слід перевірити цілісність ламп та їх упаковки, цю ж процедуру на місці виконає компанія, що займається збором відпрацьованих люмінесцентних ламп і транспортуванням їх до місця утилізації. З даним видом відходу, безпеки багато не буває.
Все це пов’язано з тим, що при битті люмінесцентної лампи, ртуть, що міститься в ній, є сильним джерелом забруднення навколишнього середовища і несе небезпеку для здоров’я.
Приймаються лише непошкоджені термометри та лампи!