21.04.2024

22 квітня 2024 року відбудеться прощання із Героєм, жителем Мартусівки Федором Пархоменком, який загинув, виборюючи свободу і волю України.
Виїзд з Борисполя о 9.00
Орієнтовно о 09.15 жалобний кортеж із тілом Героя проїде через Гору та попрямує до Мартусівки.
У Мартусівці кортеж проїде по вулиці Мойсеєва, повз будинок Воїна та попрямує до парку на розі вулиць Мойсеєва та Шевченка.
О 09.30 у парку Мартусівки відбудеться траурний мітинг і прощання з Федором.
Об 11.00 траурний кортеж вирушить до рідного села Карапиші Миронівського району, де Героя поховають.
Звертаємося до усіх жителів громади і просимо прийти на прощання із загиблим Захисником. Справою честі і сумління кожного має стати участь у жалобних заходах. Тож проведемо Героя в останню земну дорогу живими коридорами зі свічками, лампадами, квітами та державними прапорами.
Просимо підприємства, установи та організації усіх форм власності обмежити проведення розважальних та інших масових заходів у день поховання Захисника.
Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити в наших серцях!