FullSizeRender-1

21 червня – День медичного працівника

19.06.2020

З нагоди професійного свята сільський голова Роман Дмитрів привітав колектив Гірської медичної АЗПСМ та подякував за щоденну виснажливу працю — невпинну боротьбу за здоров’я та життя людини.

“Немає професії жертовнішої та гуманнішої, ніж професія медика, проте сьогодні медичну галузь по-різному оцінюють у суспільстві: від шанобливої вдячності до найжорсткішої критики. Але, незважаючи ні на що, для лікаря понад усім стоїть пацієнт — його здоров’я і повноцінне життя.

Шановні медики, у Ваших руках — складна і відповідальна справа. Сподіваємося, що Ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед Вами завдання, дбатимете про життя та здоров’я наших мешканців, а Ваші зусилля винагороджуватимуться їхньою повагою та вдячністю. Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце.
Бажаю Вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя, невичерпної енергії та нових професійних здобутків.”

Колектив Гірської сільської ради приєднується до привітань та бажає всім медикам міцного здоров’я!