2 жовтня День територіальної оборони України

02.10.2022

В першу неділю жовтня щорічно відзначається День територіальної оборони України, встановлений відповідно до Указу Президента України № 417/2020 “Про День територіальної оборони України”.
В умовах війни з росією складно переоцінити внесок воїнів тероборони в обороноздатність країни. 24 лютого показало готовність громадян країни захищати свою землю від окупантів на будь-якому рівні – від маленького села до величезного мегаполісу – люди ставали на сторожі спокою і порядку, в будь-яку хвилини готові дати бій і відбити свою землю.
З 1 січня 2022 року сили територіальної оборони почали функціонувати як окремий рід військ ЗСУ.
Ми щиро вдячні представникам добровольчого формування Гірської громади. Низький вам уклін за вагомий внесок у підвищення обороноздатності країни, наш надійний захист і спокій!
Бажаємо вам здоров’я, сил і енергії, невичерпного оптимізму і добробуту! Хай ваш незламний дух і любов до України приведуть нас до омріяної перемоги і свободи!