Skip to content
1

17 вересня в Україні відзначають День рятувальника

17.09.2022

Це професійне свято співробітників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спецформувань, а також усіх тих, хто робить свій внесок у ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, а зараз і наслідків війни.
Ви працюєте у найгарячіших точках нашої країни під артилерійськими, ракетними чи авіаційними ударами, ризикуєте собою заради порятунку інших, справляєтесь з колосальним навантаженням під час війни.
Стикаючись щодня з бідою, зламаними людськими долями, жахливими руйнуваннями, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів. Ви янголи-охоронці для тих, кого врятували від вогню, води і дістали з-під завалів. Завдяки вам ці люди відзначають свій другий день народження.
Схиляємо голову в пошані перед світлою пам’яттю тих рятувальників, які загинули виконуючи свій професійний обов’язовок.
Перед Україною і її народом нелегкі завдання. Віримо, що здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.
Низький уклін вам, рятувальники, за неймовірно тяжку роботу!
Вітаємо з професійним святом і бажаємо вам здоров’я, величезного терпіння, сил, оптимізму і невичерпної енергії. Віри в перемогу і МИРУ!
Слава Україні!