Skip to content
19

17 вересня українці традиційно приєднаються до Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day”

16.09.2022

Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Учнівська молодь та громадяни об’єднують зусилля і разом  тримають екологічну оборону.

 

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, у 2022 році Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Приєднуйтесь до мільйонів учасників в Україні та за її межами!

 

Обирайте зручний формат:

 

  • Долучайтесь до традиційних прибирань прибудинкових територій, установ, організацій.
  • Цифрове прибирання – видаліть цифрове сміття на телефонах, комп’ютерах, очистіть хмарні сховища, флешки та накопичувачі, видаліть та відпишіться від спаму
  • Сортування – знайдіть пункт,  сортуйте, здавайте вторсировину  на переробку та помічайте пункти на карті recyclingpoints.org.
  • Подаруйте речам друге життя – приберіть у себе вдома та здайте теплі речі, ковдри та інше до гуманітарних штабів або тим, хто цього потребує.

Робіть фото до та після, знімайте сторіси, відмічайте #letsdoitukraine #worldcleanupday #побачивприбери

 

Реєструйте свої результати участі у Всесвітньому дні прибирання за посиланням до 25 вересня 2022 року включно https://forms.gle/zjQtrZoL3KXZ5hP18   

Публікуйте фото участі в соціальних мережах.

 

Деталі в новинах на сайті letsdoitukraine.org. Зробимо Україну чистою разом!