17 листопада – Міжнародний день студента

17.11.2022

Він був заснований на згадку про студентські протести в окупованій Празі в жовтні-листопаді 1939 року, які завершилися розстрілами та затриманнями. Через два роки в Лондоні відбулася Міжнародна зустріч студентів, що боролися проти нацизму, після якої вирішили 17 листопада щорічно відзначати День студента.
Як тоді, так і зараз – студенство потужний пласт громадянського суспільства і часто рушій історичних змін в країні. Це покоління, народжене у незалежній Україні і вільне від шаблонів нав’язаних зовні.
Навчання студентів зараз відбувається фактично в екстремальних умовах: повітряні тривоги, вимкнення світла, часто відсутність зв’язку. Та попри це, студентська громада розуміє, що припиняти навчатись не можна, адже ЗСУ боронять країну на полі війни, а вони в тилу, працюють для майбутнього.
Зичимо усім студентам упертості для здобуття знань, цілеспрямованості для подолання труднощів, сміливих мрій для їх здійснення, адже мрії здійснюються, коли мрієш. Бажаємо віри у власні сили, бо це вже пів дороги до успіху. Перед великою Перемогою, бажаємо особистих перемог, гідних досягнень та плідного навчання!