56_soc_holiday

15 травня – Міжнародний день сім’ї

Міжнародний день сім’ї в Україні щороку відзначається 15 травня.

Це свято було затверджений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН в 1993 році і з цього моменту — офіційне в нашій країні.

Мета Міжнародного дня сім’ї — привернути увагу до питань сімейних цінностей. Адже, за статистикою, ми проводимо з нашими рiдними лише 11 хвилин на день. Сумно, правда? А розлучень в Україні з кожним роком стає все більше.

У кожній країні святкування Міжнародного дня сім’ї має свої традиції.
Наприклад, Новозеландці переконані, що кожна людина є частиною великої сім’ї, і в цей день кожен може зробити щось особливе для своїх близьких. У нашій країні є українське слово «родина», яке походить від імені слов’янського бога Рода. Він вважався початком всього живого та неживого, початком і кінцем. Для українців — сімейні традиції мають велике значення. За часів Київської Русі в родинах були по 6-8 дітей. Той, хто не мав сім’ї, не мав права голосу на зборах, вважалося, що така людина не здатна гармонізувати світ навколо себе.

Родина в житті кожної людини – головне!!!
Сім’я — це щастя основа, сім’я — це світло в очах,
Сім’я — це будинок для будь-кого, сім’я — це життя в небесах!