14 жовтня – День захисників і захисниць України

14.10.2022

Сьогодні свято тих, кому ми завдячуємо своїм життям і кожним новим днем. День захисників і захисниць України, які невтомно відбивають атаки жорстокого ворога. Вони наша гордість, сила і опора. Це люди, які серед крові, вогню та заліза залишаються людьми. Так само як і козаки, які демонстрували здатність розгортати широкий рух опору і давати рішучу відсіч ворогам.
День захисників і захисниць України та День козацтва уособлюють дух боротьби за Українську державу в різні періоди історії та сьогодення. І нині українська армія береже бойові традиції предків: недарма ці свята ми відзначаємо в день Покрови Пресвятої Богородиці. З давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.
У нашої Держави славна історія та великі Герої у всі часи. Під покровом Пресвятої Богородиці українське козацтво, Українська повстанська армія, а зараз воїни ЗСУ, територіальної оборони і добровольчих формувань здобувають волю та свободу для нашої батьківщини, захищають та відстоюють національні інтереси та Незалежність України.
Дорогі захисники! Ми низько вклоняємось перед вашою мужністю і відвагою. Кожний наш ранок починається з молитви за вас. Ми пишаємося вами, любимо, віримо! Дякуємо вам за те, що бережете Україну і нас!
Сердечно бажаємо вам і вашим близьким доброго здоров’я, щастя, добра і благополуччя. Хай під Покровом Пресвятої Богородиці ваше життя освітлює слава звитяг української армії, сила і міць української зброї, любов і відданість до своєї України!