27.03.2023

137 батальйону територіальної оборони Бориспільського району передали радіокеровані установки для підйому мішеней Для навчальних стрільб та якісної підготовки бійців ФТГ для захисту громади, рік назад Гірська сільська рада придбала радіокеровані установки для підйому мішеней. Установки призначені для дистанційного показу мішеней при проведенні тактичних занять.
Депутати прийняли рішення про передачу радіокерованих установок у користування військовим 137 батальйону територіальної оборони Бориспільського району. Сільський голова Роман Дмитрів передав установки.