11 жовтня для підприємців пройде онлайн-презентація грантових можливостей від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

06.10.2022

11 жовтня відбудеться онлайн-презентація грантових можливостей для бізнесу від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Захід розпочнеться о 10:00. Організатор онлайн-презентації – Департамент економіки Київської ОВА.

Під час заходу представники бізнесу отримають роз’яснення щодо умов грантових програм підтримки, зокрема відновлення та безперервності бізнесу, участі в торгових місіях та виставках, а також поради з оформлення заявки.
Реєстрація:
Наразі у Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» відкриті три гранти:
– Грантова програма з підтримки безперервності та відновлення бізнесу (до 50 грантів на загальну суму 36 млн грн).
– Грантова програма для участі українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах (до 20 грантів на загальну суму 1 млн доларів).
– Грантова програма для організацій із розвитку підприємництва (ОРП) на реалізацію проектів підтримки безперервності бізнесу і відновлення МСП та стартапів, в межах якої Програма виділяє $400 тис., а сума на окремий грант може становити від $20 до $75 тисяч. Заповнити заявку можна за посиланням  (дедлайн – 30 листопада 2022 року).
З усіма актуальними грантами від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» можна ознайомитися тут.