1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку

01.10.2022

1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.
З нагоди цього дня Ревненське відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування та надання соціального захисту з невеличким концертом відвідала заслужена артистка України Олена Білокінь. Вона люб’язно прийняла запрошення сільського голови, щоб подарувати літнім людям проникливі пісні, гарний настрій та приємні враження.1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку
Сільський голова Роман Дмитрів звернувся до людей поважного віку із словами подяки і підтримки. “Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути гідними громадянами своєї країни”,- сказав він.
Не обійшли увагою і одиноких літніх людей, які проживають в громаді, адже у важкий час війни, люди похилого віку і ветерани потребують нашої уваги і піклування ще більше.
Ми від душі зичимо вам здоров`я та довгих і щасливих років життя! Хай рідні і близькі дарують вам душевне тепло, увагу та турботу, а онуки і правнуки радують вас своїми успіхами та досягненнями. Миру вам, добра і благополуччя!