Skip to content
1

1 травня – День праці!

01.05.2022

Українці завжди були, є і будуть працьовитою нацією. Праця наша святиня у якій виявляється всесильна любов до життя. У праці ми знаходимо себе, плекаємо надії на майбутнє, відчуваємо себе частиною суспільства. Бажання працювати – природна потреба кожного українця.
На відміну від дикої орди по сусідству, що вміє тільки відбирати і руйнувати, миролюбні українці самі виробляють все необхідне, користуються плодами своєї праці і з радістю діляться ними.
Війна з рашизмом надзвичайно об’єднала нас і дала чітке розуміння того, що зараз робота кожного з нас вкрай важлива. Попри війну і біль, який вона несе, нам вкрай необхідно продовжувати працювати: орати поля, вирощувати зерно і пекти хліб, навчати дітей і лікувати хворих, піклуватись і допомагати тим, хто цього потребує, прибирати і будувати. Все інше зроблять наші Герої захисники і ЗСУ!
Сьогодні ми бажаємо усім здоров’я, сил і невичерпної енергії працювати з ще більшим завзяттям! Хай будь-яка справа за яку ви візьметесь, обов’язково вийде і принесе результати! Миру і спокою нам усім! Ми переможемо!