1 березня відзначається Всесвітній день цивільної оборони

01.03.2024

В умовах війни росії проти України актуалізовані пласти інформації, знання якої – стає питанням життя і смерті. Воєнний стан, надзвичайний стан, повітряна тривога, хімічна небезпека – ці терміни набули реального значення.
Питання цивільної оборони стосуються широкого кола питань – від формування продовольчих запасів, підготовки укриттів, надання домедичної допомоги постраждалим і до того, як убезпечити себе та дітей від загроз різного характеру.
У Всесвітній день цивільної оборони ми відзначаємо героїчну та суспільно значущу місію волонтерів, громадських активістів, лікарів, освітян, соціальних працівників та всіх причетних до профілактичних заходів і надання допомоги мешканцям у районах, що потерпають від бойових дій, надзвичайних ситуацій та інших факторів ризику.