Skip to content
12_main

Зима – інструкція із застосування: корисні поради як пережити морози

16.01.2021

Морозну зиму легше пережити, якщо знати декілька корисних порад. Візьміть їх на озброєння аби впоратися з будь-якими погодними незгодами.

Поради для Вас та Вашого здоров’я
  • Курячий бульйон допомагає при хворобі. Дослідниками було проведено декілька експериментів, які підтвердили, що суп призводить до дивовижного ефекту на хворих. Бульйон уповільнює рух білих кров’яних клітин, які являються рисою гострої інфекції. А відтак, курячий бульйон допомагає знизити запалення, що викликане застудою. Зробіть нові рукавички зі старого светра. Теплий старий светр, який вже зносився, ідеально підійде для пошиття нових рукавичок.

    Окрім рукавичок, з теплого светра можна зробити теплі домашні капці.

    Сироп від кашлю можна замінити звичайним медом. Всього десять грамів хорошого меду перед сном полегшать симптоми кашлю і покращать сон. Якщо Ви полюбляєте велопрогулки, але не ризикуєте кататися на «літній резині» з настанням зими, радимо прикріпити кабельні стяжки до шин велосипеда. Завдяки такому способу можна з легкістю їздити по снігу.

    Готуйтеся до морозів зарання. Щоб уникнути застуди починайте полоскати горло звичайною холодною водою, яка загартує Вас. Як показує дослідження, проведене серед чотирьохсот добровольців – холодна вода найкращий спосіб профілактики застуди.

Поради для дому

Зима – інструкція із застосування: корисні поради як пережити морози

Комунальні служби не завжди здатні впоратися із суворими зимовими заморозками. А тому, певно кожен із нас знайомий із неприємним відчуттям морозу, через який доводиться вдягати теплі речі навіть у власній квартирі.

  • У такому випадку радимо готувати вечерю в духовці. Така їжа вийде смачнішою та кориснішою, а окрім цього жар духовки здатен з легкістю обігріти квартиру. Звичайна захисна плівка, яку клеять на вікна, здатна захистити оселю від низьких температур та протягів.

    Якщо Ви не можете відімкнути замерзлий замок, слід спробувати нагріти ключ полум’ям запальнички. Як тільки ключ достатньо нагріється – двері відчинені і Ви врятовані. Набридли постійні калюжі від снігу біля вхідних дверей? Врятує звичайний старий піднос, який варто наповнити галькою. Така підставка для взуття дозволить забути про калюжі у коридорі, більш того взуття стане сохнути набагато швидше.

    У зимовий період варто використовувати товсті штори на вікнах, які допоможуть утримати тепло в будинку. Навіть якщо Ваш будинок прогрівся, є місце, котре у будь-якому разі залишається холодним – це Ваше ліжко. Згадайте неприємне відчуття холодної постілі, а після скористайтеся гумовою грілкою. Якщо такої у Вас немає, можуть підійти звичайні пластикові пляшки, наповнені гарячою водою. Закиньте саморобний «обігрівач» під ковдру і холодні простирадла перетворяться на затишні та теплі. Частою проблемою із якою стикаються у будинках являються прогалини між дверима та підлогою, які утворюють протяги. Впоратися із такою проблемою Вам допоможе самоклейка або труба для ізоляції. Оберніть її навколо нижньої частини, надійно закріпіть дверей та забудьте про протяги.

    Наклейте на стіну за батареєю шматок фольги. Таким чином фольга відбиватиме тепло і в будинку, з тією ж температурою батарей, стане набагато тепліше.

Поради для автомобіля

Зима – інструкція із застосування: корисні поради як пережити морози

  • Замерзлі від інею вікна досить часто стають неприємним сюрпризом зимовим ранком для автомобілістів. Для того, щоб впоратися з такою проблемою без зайвих клопот рекомендуємо скористуватися наступною порадою: змішайте три чатини оцту на одну частину води, залийте отриманий розчин у розпилювач та нанесіть на вікна своєї автівки з вечора.

    Паркуйтеся капотом на схід. Такий нехитрий маневр допоможе позбутися зайвого снігу та інею на лобовому склі завдяки першим променям сонця. Однією ранковою проблемою менше. Якщо Ви втомилися буксувати кожного разу із пухкого снігу, що тільки випав, запам’ятайте наступну хитрість: наповнювач для котячого туалету варто розсипати навколо шин. Він покращить зчеплення із дорогою і допоможе легко виїхати із сніжної пастки.

    Також для зчеплення із дорогою радять використовувати автомобільний килимок, який допомагає впоратися із проблемою без зайвих зусиль.

    Якщо під руками немає так званої «саперної лопатки» для чищення снігу з автомобільного скла, скористуйтеся жорстким кухонним шпателем (але не металевим), CD-диском або навіть кредитною карткою. Для того, щоб на фари не прилипав сніг, тримайте їх уввімкненими протягом усієї поїздки. А для покращення яскравості та чіткості фар рекомендують покрити кожну фару зубною пастою і змити її теплою водою. І, наостанок, весела порада, яка тим не менш, працює. Захистіть склоочисники на ніч шкарпетками, як вказано на фото, аби уникнути снігу, який примерзне до скла та склоочисників.

Візьміть на озброєння  попередні поради, аби із насолодою зустрічати чарівні зимові дні.

Джерело: https://times.zt.ua/korysni-porady-yak-perezhyty-morozy/
© TIMES.ZT