Skip to content
0-02-05-0c3fcca1a370b3076ea251ef8b0af2c7e2477b3e60f1a389375fe72d7ff83651_1c6da0fa065412

Звіт щодо виконання “ПРОГРАМИ боротьби з карантинними рослинами на території Гірської сільської ради на 2018-2020 роки” в період з 01.05.2020 по 03.08.2020 р.

03.08.2020

1.  Проводиться інформаційна кампанія по боротьбі з амброзією:
  • систематично розміщується інформація про небезпеку карантинного бур’яну та способи боротьби з ним для мешканців села на сайті Гірської сільської ради та на офіційній сторінці в фейсбуці;
  • розповсюджено інформативні плакати на дошках оголошень в селі Гора надані УПРАВЛІННЯМ ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ Київської області про карантинний бур’ян амброзію та його небезпечність;
  • постійно проводиться роз’яснювальна робота з населенням щодо небезпеки, яку становить карантинний бур’ян – амброзія полинолиста.

2. Населенню та підприємствам надавались повідомлення та приписи про порушення законодавства у сфері благоустрою населеного пункту та усунення порушень шляхом скошування бур’янів, особливо небезпечного карантинного бур’яну – амброзії.

3. Згідно отриманих повідомлень та приписів, мешканцями нашого села було викошено бур’яни, в тому числі й амброзію біля домоволодінь (від паркану до проїжджої частини дороги).

4. Згідно отриманих повідомлень та приписів, підприємствами, які ведуть свою підприємницьку діяльність на території нашого села було викошено бур’яни, в тому числі й амброзію на територіях прилеглих до підприємства.

5. КП «Горянин» з початку весняного періоду до 03.08.2020 року було проведено 5 покосів 7,1 га територій, які знаходяться у комунальній власності.

6. Надіслано листи в такі організації: ПП «Найс Плюс», ПП «Гора Сервіс Плюс», ПП  «ВКП Маран» Бортницьке міжрайонне управління водного господарства ім. М.А. Гаркуші, Службу автомобільних доріг в Київській області про вжиття негайних заходів – приведення в належний санітарний та естетичний стан земельних ділянок та територій,  які перебувають: на умовах договору оренди, права власності та перебувають на балансі, а саме провести скошування бур’янів, в тому числі амброзії полинолистої.

7. Комунальним підприємством проводиться обробка амброзії територій, які знаходяться у комунальній власності препаратом «Амбростоп» – природнім засобом для боротьби з амброзією та іншими шкідливими рослинами у місцях близьких до людей, (створений на основі природного мінералу, бішофіт, не містить гербіцидів і для людини безпечний, токсичних сполук у повітряному середовищі і стічних водах не утворює).

Принцип дії препарату наступний: після потрапляння на амброзію, відбувається процес висушування листя та стебла. Простими словами, рослина «згорає». При цьому даний препарат не шкодить іншим рослинам. Так само не шкодить здоров’ю людей та тварин.

Не можна стояти осторонь!

Боротьба з амброзією – справа кожного!

Закликаємо вирвати/скосити бур’яни біля своїх домолодінь та на земельних ділянках!