Шановні мешканці!
Вже цілих 26 днів ворог намагається зламати оборону нашої країни!!! Йому це не вдасться!!! Тримаємо стрій та віримо в перемогу!!!
В найближчу добу в області впроваджується посилена комендантська година. В області діють диверсанти, і саме комендантська година дає змогу затримати ворожі групи. Тому покладаємось на розуміння населення Київської області. Адже заборона виходити на вулицю – вимушений захід задля безпеки людей.
Ми про це говоримо мало, але… останній тиждень наша громада активно долучається до евакуації населення з сіл, в яких ведуться бойові дії. Я вкотре висловлюю подяку нашим мужнім співвітчизникам, які попри небезпеку ідуть та рятують життя!
Також звертаюсь до мешканців громади з проханням: якщо до вас звернулися чи ви побачили людиней, які вимушені були покинути місце свого проживання через бойові дії чи втрату житла, не будьте байдужими, допоможіть їжею , одягом, житлом.
Разом переможемо!
Слава Україні![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)