ВПО з Луганщини отримали гуманітарну допомогу від Сватівської міської військової адміністрації

15.02.2024

Внутрішньо-переміщені особи з Луганщини, які зараз зареєстровані у нашій громаді, отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів від Благодійної організації «Фонд Ріната Ахметова».

Представники Сватівської міської військової адміністрації приїхали до громади, щоб видати допомогу.

У серпні минулого року між Гірською сільською радою та Сватівською міською військовою адміністрацією був підписаний меморандум про співпрацю. Наші громади об’єднали зусилля для допомоги населенню.