30 та 31 травня працівники відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради видали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, які проживають в Ревному та Горі. Допомога надійшла від благодійної організації «Благодійний фонд «Восток-СОС». Ukraine. Vostoksos / Eastsos надав набори до яких входили продукти харчування та засоби особистої гігієни. Протягом наступного тижня від цього фонду гуманітарну допомогу отримають внутрішньо переміщені особи з територіальних громад, що розташовані в районі проведення бойових дій, які ще не отримували набори.
![Внутрішньо-переміщені особи Гори та Ревного отримали гуманітарну допомогу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-14.jpg)
![Внутрішньо-переміщені особи Гори та Ревного отримали гуманітарну допомогу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-6.jpg)
![Внутрішньо-переміщені особи Гори та Ревного отримали гуманітарну допомогу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-7.jpg)