Нашийник, повідець і для деяких порід собак (які вважаються небезпечними відповідно до переліку затвердженого КМУ) намордник – обов’язкові атрибути під час прогулянки з вашим улюбленцем. Це правило, якого мусять дотримуватись усі. Незалежно від того, що “не бійтесь, він лагідний”, “проходьте, він не вкусить”, ” та він і мухи не образить”.
На жаль, інколи, на прохання взяти собаку на повідець, власники собак або ігнорують прохання, або відповідають грубістю чи навіть нецензурною лайкою.
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Кожен має розуміти, що мова йде, насамперед, про повагу до оточуючих, їх безпеку і комфорт. І про повагу до себе. Адже ми українці – свідомі громадяни країни, яка ось-ось стане членом Європейського Союзу.