03.04.2023

Військові і горяни Олександр Сапіцький та Сергій Майборода зустрілись з учнями однієї із шкілНаші хлопці зараз військовослужбовці ЗСУ, з перших днів повномасштабного вторгнення вони захищали громаду у складі ДФТГ.
Олександр депутат Гірської сільської ради та за сумісництвом вчитель Гірського ліцею, йому завжди подобалось спілкуватись з дітьми. Він розповів юним громадянам про історичні традиції Української армії та про те, чому важливо бути єдиними у своїй меті. Зупинився на ролі учнів у цій війні: “Головне ваше завдання – старанно вчитись, щоб в майбутньому будувати квітучу Україну”.
Сергій брав участь у бойових діях на сході України у 2014 році. Воїн розказав дітям про свій бойовий досвід і звернув їх увагу на те, що ворог намагається за всяку ціну нас роз’єднати, але попри це Україна суверенна та неподільна. Це перше, що ми маємо завжди пам’ятати.
Слова Олександра та Сергія знайшли відгук: діти з цікавістю розпитували про військову службу, шеврони військової частини, позивні та подробиці про поранення Сергія.
Завершилась зустріч спільною молитвою з капеланом військової частини.