Відділ благоустрою інформує: просимо навести лад біля подвір’їв!

14.09.2022

Відділ благоустрою інформує: просимо навести лад біля подвір'їв!Відділ благоустрою інформує: просимо навести лад біля подвір'їв! Відділ благоустрою інформує: просимо навести лад біля подвір'їв!

Відділ благоустрою звертається до власників земельних ділянок щодо необхідності наведення порядку на земельних ділянках та прилеглих до них територіях, а саме: покосити бур’яни, особливу увагу приділити знищенню небезпечного карантинного бур’яну амброзії полинолистої.

З прилеглих до земельних ділянок та домоволодінь територій просимо прибрати будівельні та садові відходи, дрова, будівельні матеріали тощо та обрізати гілля дерев і кущів, які ростуть поряд з електродротами та/або перекривають огляд проїжджої частини дороги чи заважають проїзду транспорту.
Замовити послугу з обрізки гілок і дерев та дізнатись додаткову інформацію, ви можете в КП “Горянин” за телефоном: 095 613 00 24.
Інспектори відділу благоустрою систематично проводять інспектування вулиць населених пунктів громади на рахунок дотримання Правил благоустрою.
Відносно громадян, керівників підприємств та установ, які нехтують питанням забезпечення благоустрою, будуть застосовуватись заходи адміністративного впливу передбачені чинним законодавством України.
Адже турбота про чистоту та благоустрій території села – справа кожного!
Дякуємо всім мешканцям хто постійно підтримує порядок біля своїх домоволодінь та на земельних ділянках!