Відбулась чергова 47 сесія Гірської сільської ради

21.04.2023

Відбулась чергова 47 сесія Гірської сільської ради. Присутні 19 із 22 депутатів.
Депутати плідно працювали та розглянули 28 питань з порядку денного.
Зокрема, затвердили звіт щодо виконання бюджету Гірської громади за І квартал, а також внесли до нього зміни.
До Програми «Добробут» внесені зміни. Відтепер допомога при народженні дитини, при умові реєстрації місця проживання дитини на території громади, складає 6000грн замість 5000грн. Крім цього, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС І-ІІІ категорій, діти які мають посвідчення (до 16 років), а також вдови ліквідаторів, потерпілі та евакуйовані із зони відчуження один раз на рік до 26 квітня отримають допомогу 3000грн замість 2000 грн.
У Програму соціальної підтримки учасників бойових дій громадян, які визнані бійцями добровольцями та членів їх сімей також внесені зміни: учасники бойових дій в тому числі, які
брали участь у проведенні ООС, АТО, бійці добровольці до 14 жовтня будуть отримувати матеріальну допомогу у розмірі 3000 гривень.
До 8 травня (День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні), відповідно до Програми забезпечення проведення загально сільських культурно-масових заходів до державних, релігійних і місцевих свят, категорії населення зазначені у пункті 1 таблиці розрахунку преміювання даної Програми, замість 1500 грн будуть отримувати допомогу у розмірі 2000гривень, але без продуктового набору.
Ствердно депутати проголосували за приведення у відповідність структури та установчих документів закладів культури та спорту Гірської сільської ради.
З метою створення партнерських відносин у розвитку взаємного співробітництва
в галузі екологічного моніторингу погодили Меморандум про стратегічну співпрацю з ГО «Фрі Ардуіно». Ця громадська організація впроваджує Українську мережу громадського моніторингу якості повітря “Eco City”, який цілодобово інформує про стан забруднення повітря. Це можливо завдяки станціям моніторингу повітря – пристроям, які дозволяють здійснювати контроль та реєстрацію стану повітря, а саме температури, вологості, тиску, концентрації пилу РМ2.5 і РМ10 в режимі реального часу, а також чадного газу, аміаку, діоксиду азоту, формальдегіду в перерахунку на VOC та радіаційний фон.
Рада розглянула також низку земельних питань.