В Горі в парку Ошитківський пройшов благодійний концерт на підтримку ЗСУ

02.06.2023

В Горі в парку Ошитківський пройшов благодійний концерт на підтримку ЗСУ Неймовірний виступ тріо “ОТS” в парку “Ошитківський”. Там пройшов благодійний концерт на підтримку ЗСУ.
Українські народні пісні, пісні українських виконавців, світові хіти у виконанні Ольги Плахотнюк, Тетяни Петренко та Світлани Бідненко не залишили байдужим жодного з присутніх. Ніжний голос дівчат чарував, приваблював, торкався найпотаємніших струн душі, а скринька “на ЗСУ” швидко наповнювалася.
Разом з дівчатами і соло виступали Іван Завадський (акордеон), В’ячеслав Биковець (саксофон) і Роман Крохмаль (гітара). Іх віртуозне володіння музичними інструментами вражало, а номери були чудовими!
Музичний супровід тріо “ОТS” забезпечили Олександр Лузан, Андрій Гутовський та Дмитро Коломієць. Світлини та відео на згадку про цю подію від Дмитра Гуцула.
Не можемо обійти увагою і сукні дівчат. Ексклюзивний фасон та національні кольори – ця краса вийшла завдяки чарівниці Олені Паталах.В Горі в парку Ошитківський пройшов благодійний концерт на підтримку ЗСУ
Усі старання, хвилювання, репетиції та елементи шоу були для того, щоб глядачам сподобалося. І їм сподобалось! Люди підтримували співачок бурхливими аплодисментами.
Усі разом ми вчора зібрали 17526 гривень! Благородна мета і її круте втілення! З цієї суми 5200 гривень передадуть Альоні Скіченко на придбання тепловізорів, а решту суми долучать до коштів на придбання автомобіля для нашого односельця, який зараз захищає нас у лавах ЗСУ.
Дякуємо усім причетним до організації вечора та усім, хто прийшов на захід!
В Ошитківському не вперше проходив захід такого роду, і це завжди особлива подія. Дівчата співали, поруч на дитячому майданчику гралися діти, навколо озера прогулювалися люди і усе це посеред буйної зелені та у променях вечірнього сонця.
Родинна та затишна атмосфера, яку ще не раз хочеться відчути!