У Володимира Зеленського сьогодні день народження!

25.01.2023

Він – лідер держави, яка мужньо протистоїть чорному злу. Він не втік, не сховався, не зрадив, а сміливо взяв на себе тягар відповідальності за свою Батьківщину і об’єднав усіх її громадян. Він, щовечора у своїх зверненнях, попри пекельний біль, горе від втрат наших захисників і мирного населення, знаходить потрібні слова підтримки, надихає йти далі і робити усе можливе, щоб наблизити Перемогу.
Він на перших шпальтах світових видань, він “людина року” за версією Time, йому аплодують стоячи лідери світової спільноти, про його промову перед конгресом США говорять, що вона найкраща з часів Вінстона Черчілля. Його погляд рішучий і пронизливий, а промови – безапеляційні. Він знаходить аргументи і вміє переконати про необхідність підтримки для України.
Він разом з нами і у найтяжчі хвилини тримає за руку свою дружину – його надійну опору і підтримку.
За ним його рідна Україна і її діти. І він той, хто разом із ЗСУ приведе нас до Перемоги.
З днем народження, Пане Президент! Хай береже Вас Господь!