У громаді збирали небезпечні відходи

06.04.2023

У громаді збирали небезпечні відходи5 квітня відділ благоустрою управління ЖКГ та КБ Гірської сільської ради спільно з компанією «Екологічні Інвестиції» вчергове, 5-й рік поспіль, в селах громади провели збір люмінісцентних ламп, термометрів та батарейок.
Загалом для подальшої утилізації вилучили 128 кг відпрацьованих батарейок, 244 зіпсованих ламп для внутрішнього та зовнішнього освітлення (ртутні всіх типів та розмірів) та 7 відпрацьованих побутових термометрів.У громаді збирали небезпечні відходи
Звертаємо вашу увагу, що відпрацьовані батарейки, люмінесцентні лампи та ртутні термометри відносяться до небезпечного виду відходів, є сильним джерелом забруднення навколишнього середовища і потребують спеціальної утилізації. Їх не можна викидати просто в смітник.
Дякуємо компанії «Екологічні Інвестиції» за співпрацю та проведену роботу!