Тренінги з медіаграмотності та протидії насильству

03.03.2023

Тренінги з медіаграмотності та протидії насильствуЦього тижня в громаді проходили потужні тренінги з медіаграмотності та протидії насильству.
На базі готелю “Greenvilla” пройшов тренінг “Громада вільна від насильства”. Учасники вчилися керувати емоціями та запобігати конфліктам, а також формували навички усвідомленої поведінки у конфліктних ситуаціях. Організатор тренінгу – ГО “Взаємодія і партнерство”.
На базі Ревненського ліцею старшокласники, вчителі та бібліотекарі обговорювали “Корисні рішення з медіаграмотності під час війни для громади”. Знайомилися з методами ворожої дезінформації, маніпуляціями та фейками. Спікер – Олександр Чепур, координатор проєкту “Маяки критичного мислення”.
Практичні навички і знання отримані учасниками тренінгів, стануть в нагоді у повсякденному житті.