Ситуація в енергосистемі України залишається складною

20.12.2022

Станом на сьогодні ситуація в енергосистемі України залишається складною. Через значні пошкодження енергетичної інфраструктури “Укренерго” застосувало більш суттєві обмеження, ніж зазвичай. Наразі область отримує менше 40% електроенергії, ніж потрібно. Найскладніша ситуація в Бучанському, Вишгородському, Обухівському та частково Фастівському районах. Це населені пункти в більше, ніж 30 громадах.
● Відключення спричинені атаками дронів та ракетами країни-агресора на об’єкти критичної енергетичної інфраструктури.
● З кожним ворожим обстрілом складність та тривалість відновлювальних робіт зростає.
● Внаслідок масштабних пошкоджень енергетичної інфраструктури «Укренерго» застосовує екстрені вимкнення електрики. Під час екстрених відключень жодні графіки не діють.
● Пріоритетними для відновлення електропостачання є об’єкти критичної інфраструктури – лікарні, об’єкти тепло- та водопостачання.
● “Укренерго” та ДТЕК докладають всіх зусиль, щоб якнайшвидше відновити електропостачання та вийти на планові графіки вимкнень.
● Важливо зберігати спокій. Якщо є можливість, зарядіть телефони, повербанки, акумулятори, ліхтарі.
● У громаді відкриті Пункти Незламності, де вам можуть надати необхідну допомогу.
● Ремонтні роботи ведуться цілодобово.
● Керівники підприємств, жителі населених пунктів мають самоорганізовуватися та допомагати один одному. Це наш спільний цивільний фронт.
Дякуємо за терпіння і розуміння!