Високий професіоналізм, компетентність, людяність – саме ці якості притаманні педагогу, яка 39 років працює на педагогічній ниві.
Ніна Василівна Голубнича, народилась 29 червня 1963 року в селі Буда-Вороб’ївська Новгород-Сіверського району Чернігівської області. Вступила до Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С.В.Руднєва за спеціальностю «виховання в дошкільних закладах».
Роботу вихователем почала у Вірнопільському садочку Ізюмського району Харківської області. В Гірський садочок прийшла у 1985 р. Роботу суміщала з навчанням в Київському державному педагогічному інституті ім.О.М.Горького ( нині Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова) за спеціальністю «Педагогіка і психологія (дошкільна)».
З 2010 року і по сьогоднішній день працює на посаді практичного психолога.
Своє завдання Ніна Василівна вбачає у створенні умов для того, щоб дитинство вихованців Гірського ЗДО «Берізка» стало справді щасливим, щоб це сонячне відчуття захищеності, тепла і любові дошкільнята пронесли через усе життя.
Постійно вдосконалюючи свій фаховий та професійний рівні, педагог брала участь у конкурсі «Сходинки зростання»: «Очі – озерця» 2012р., «Діти і свято» 2015р., які організувала редакція газети «Психолог дошкілля». Розробила, провела та поширила досвід проведених занять «Країна настрою та емоцій», «Я хочу стати школярем» у фаховому виданні «Психолог дошкілля».
Учасник III Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Проблеми діагностики та проектування розвитку обдарованості дошкільників» (2014р.), XIV Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції з організаційної та економічної психології «Психологічне здоров’я персоналу організації: проблеми та технології забезпечення» (2020 р.), Всеукраїнського семінару-практикуму з елементами онлайн тренінгу «Емоційний ресурс і психологічне здоров’я педагога: засоби збереження та відновлення. Підвищуємо психологічну компетентність».
Відзначена подяками та грамотами відділу освіти Бориспільської райдержадміністрації, районної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Очолює первинну профспілкову організацію закладу. У своїй роботі дотримується педагогічної етики, керується Етичним кодексом психолога, поважає гідність кожної дитини.