В с. Ревне Микола Григорович Гиренко потрапив після закінчення Вінницького інституту фізкультури, отримавши направлення у школу вчителем фізкультури в далекому 1986 році. Та любов до творчості перемогла. Вже з 1991 року він обіймав посаду директора Будинку культури .
За понад 20 років на цій посаді створив 14 вокально-інструментальних ансамблів, які неодноразово ставали лауреатами обласних та всеукраїнських конкурсів. Танцювальні народні колективи завойовували призові місця і отримували премії на рівні України! Сімейне тріо Гиренків нагородили премією імені Козловського. Троїсті музики, тріо бандуристів, гітаристи та барабанщики – лауреати обласних культурних конкурсів та заходів- це все результат роботи талановитого організатора та артиста.
А ще жіночий хор, сімейні колективи, духовний хор, театральний гурток, гурток сопілкарів. Неймовірно, але на концертах , які готував Микола Григорович, завжди було задіяно не менше половини жителів села.
З 2012 року по теперішній час Микола Григорович працює вчителем фізкультури в Ревнівській школі і так само відповідально переймається розвитком спорту тепер уже в Гірській ОТГ. І повірте, учні цього талановитого педагога мали та мають досягнень у спорті не менше, ніж у свій час жителі с. Ревне у сфері культури.
Життєвий шлях Гиренка Миколи Григоровича – яскравий приклад того, як талант однієї людини, її організаторські здібності , любов до української пісні, слова, українського танцю, до музики допомогли зростити в с. Ревне не одне покоління талановитих, яскравих, впевнених у собі особистостей, створити такий простір та умови для жителів села (і для дорослих, і для дітей), де кожен мав можливість розвивати свої здібності, демонструвати та дарувати свої таланти іншим . А ще любити свою українську культуру, плекати її, розвивати національні традиції .