Про розірвання договору з ПП «НВП Гідроресурс»

09.02.2023

Виконавчий комітет Гірської сільської ради  07.02.2023 року прийняв рішення про відмову в односторонньому порядку від договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами на території Гірської  громади  укладеного  з ПП «НВП Гідроресурс».

Таке рішення – наслідок систематичного порушення ПП «НВП Гідроресурс» умов договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами, що призводить до  порушення санітарного та епідемічного благополуччя населення, викликаного звалищами відходів.

У відповідь на порушення умов договору в частині недотримання графіку вивезення відходів, Гірська сільська рада зверталась до підприємства з вимогою усунути порушення. На що отримала відповідь, що такі порушення умов договору спричинені не з вини ПП «НВП Гідроресурс», а через оголошення повітряної тривоги і перебування працівників підприємства в укриттях на час тривоги.

Цитуємо: «Під час тривоги водії скеровують транспорт до найближчого укриття і покидають авто, переховуючись при цьому у найближчих пунктах укриття, що розташовані вздовж маршруту. Враховуючи велику частоту повітряних тривог, інколи працівники Приватного підприємства «НВП Гідроресурс» ( в тому числі водії) порушують затверджений погодинний графік на час перебування в укриттях».

Зауважимо, що у зв’язку зі скаргами громадян щодо вивезення відходів, беручи до уваги акти перевірки дотримання законодавства у сфері благоустрою населених пунктів від 23 та 24 січня 2023 року складених спеціалістом інспектором з благоустрою, Виконавчий комітет Гірської сільської ради 02.02.2023 року своїм рішенням створив комісію з питань контролю якості послуг з вивезення відходів на території громади. Основною метою діяльності комісії є забезпечення утримання території Гірської громади в належному санітарному стані шляхом постійного контролю за дотриманням виконавцями послуг з вивезення побутових відходів критеріїв якості послуг і умов договору.

Комісією складені акти перевірки якості послуг з вивезення відходів в результаті моніторингу контейнерних майданчиків та контейнерів для збирання відходів з використанням фото- та відео фіксації. Моніторинг проводився з врахуванням графіку вивезення відходів та під час відсутності повітряних тривог.  Встановлено, що надавач послуги не в повному обсязі дотримується графіка вивезення відходів, чим порушує умови договору.

Таким чином, на підставі актів перевірки дотримання графіка вивезення відходів та вимог стандартів, нормативів, норм, порядків, Правил надання послуг з вивезення побутових відходів комісія рекомендувала Виконавчому комітету Гірської сільської ради розірвати договір з ПП «НВП Гідроресурс», про що прийняте відповідне рішення і триває процедура розірвання договору.

Про те, яким чином буде надаватись послуга та усю необхідну інформацію повідомимо додатково.