17.08.2022

Позашкільна освіта в умовах воєнного стану: безпечне освітнє середовище як складова розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти Тетяна Петренко, директор Гірського комунального закладу позашкільної освіти «СТАРТ» презентувала та ділилась досвідом позашкільного навчання серед педагогів Київщини.
16 серпня на базі Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова пройшла зустріч за круглим столом із теми: «Позашкільна освіта в умовах воєнного стану: безпечне освітнє середовище як складова розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти». Лілія Кревська , начальник управління Державної служби якості освіти у Київській області відкрила конференцію. Учасниками зустрічі були керівники та заступники закладів загальної середньої освіти Київської області.
Позашкільна освіта в умовах воєнного стану: безпечне освітнє середовище як складова розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освітиТетяна Петренко була запрошена в якості спікера і презентувала та ділилась досвідом позашкільного навчання на тему: «Діти єднають Україну. Особливості роботи позашкілля в умовах воєнного стану». Вона окреслила особливості навчання під час воєнного стану, важливі завдання закладу, такі як співпраця «керівники- вихованці-батьки» під гаслом «Тільки разом».
За круглим столом жваво обговорювалась тема патріотичного виховання. Сьогодні педагог – воїн та захисник на освітянський ниві, воїн в тилу.