Повідомлення про проведення громадських обговорень документації державного планування на місцевому рівні

26.05.2023

Гірська сільська рада Бориспільського району Київської області повідомляє про проведення громадських слухань розробником ТОВ «Геофекторі» документації державного планування на місцевому рівні: Проєкт розроблення «Детальний план території земельних ділянок загальною площею 6,7200 га, для розташування об’єктів житлової забудови котеджного містечка «Gran Montana» та об’єктів для його обслуговування, в селі Гора Гірської територіальної громади Бориспільського району Київської області».

Місце проведення: 08324, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Центральна 5, приміщення Гірської сільської ради.

Початок: 29 травня 2023 року о 15-00 год.

Повідомлення про оприлюднення Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування: «Детальний план території земельних ділянок загальною площею 6,7200 га, для розташування об’єктів житлової забудови котеджного містечка «Gran Montana» та об’єктів для його обслуговування, в селі Гора Гірської територіальної громади Бориспільського району Київської області»

ПРОТОКОЛ засідання учасників громадських слухань документації державного планування на місцевому рівні: Проект розроблення «Детальний план території земельних ділянок загальною площею 6,7200 га, для розташування об’єктів житлової забудови котеджного містечка «Gran Montana» та об’єктів для його обслуговування, в селі Гора Гірської територіальної громади Бориспільського району Київської області»