ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 11:00 4.04.2022

Обухівський, Бориспільський, Білоцерківський, Фастівський райони

Ситуація контрольована. Ніч пройшла спокійно. Декілька разів лунали сигнали повітряної тривоги. Надзвичайних подій не зафіксовано. Триває постійна робота з прийому, зберігання та направлення гуманітарних вантажів. Освітній процес здійснюється дистанційно. Підприємства агропромислового комплексу проводять весняно-польові роботи. Сили оборони – в підвищеній боєготовності.

У місті Васильків Обухівського району зафіксовано обстріл. Інформація щодо руйнувань та постраждалих уточнюються.

Бучанський районУся територія району перебуває під контролем районної військової адміністрації. У громадах, що перебували під російською окупацією, проводяться роботи зрозмінування, відновлення критичної інфраструктури – газо-, електропостачання, зв’язку, направляється гуманітарна допомога. Також правоохоронні органи фіксують злочинищо були заподіяні окупантами мирному населенню. Встановлено посилену комендантську годину. Постраждалому населенню надається необхідна медична допомога.

Коцюбинська, ВишнівськаБорщагівськаПісківськаБілогородська громади знаходяться під контролем місцевих органів влади.

Броварський район. Ніч з 03 на 04 квітня в районі минула спокійно.

Територія району  під повним контролем Броварської районної військової адміністрації.

В окремих населених пунктах територіальних громад Броварського району внаслідок проведення бойових дій завдано значних ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду. Зафіксованобагато пошкоджених будинків місцевих мешканців.

Проблемним питанням на сьогодні є замінуванняокремих територій району, де проводилися бойові дії. Зокрема це території ВеликодимерськоїКалитянської та Баришівської територіальних громад. Фахівцями служби ДСНС району проводяться необхідні заходи з розмінування територій. На сьогодні частково відновлене електропостачання в селі РудницькеБаришівськоїгромади та селах Велика Димерка, Шевченкове та Зоря. Комісією Боярського ЛВУМГ спільно із саперами ДСНС в ГРС Залісся була проведена оцінка пошкодження магістрального газопроводу «Дашава – Київ – Брянськ», що проходить по с. Залісся. Після проведення ряду ремонтних робіт буде відновлено газопостачання до населених пунктівВнаслідок бойових дій поки що залишаються без газопостачання деякі населені пункти Великодимерської та Калитянськоїтериторіальних громад. У Калитянській ОТГ триває робота з відновлення інфраструктурних об`єктів та житлових будинків.

Ситуація в Березанській, Броварській міських, Згурівській, селищній та Зазимській сільській громадах без змін, контрольована. Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі. Послуги населенню надаються в повному обсязі. Збої в роботі систем теплогазоводо,електропостачання та водовідведення, об’єктів критичної інфраструктури відсутні. Випадківпошкодження житлових будинків не зафіксовано.

У цих громадах освітній процес здійснюється за дистанційною формою навчання. Охоплено майже 16 тисяч здобувачів освіти, серед них є внутрішньо переміщені діти. Від сьогодні навчання відновлюється в Калинівській та Калитянськійселищних громадах. У Великодимерській селищнійтериторіальній громаді планується розпочати навчання за дистанційною формою з 11 квітня.

Вишгородський район. Ситуація в районі залишається напружена, але контрольована. Вишгородська, Петрівська та Пірнівська ТГ без змін, населенню надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиць. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району. ВІванківськійДимерській та Поліській ТГ гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та медикаментиЗдійснюються заходи щодо нормалізації ситуації в громадах, відновлення інфраструктури. Продовжується завезення гуманітарної допомоги. У Славутичі є потреба в продуктах харчування, пальному та медикаментах.