0-02-0a-43807793db4078153e29963a7ce7e06002616680c300eca93352904d424be5d9_d80f65d6

Онлайн-нарада щодо дотримання карантинних обмежень

06.04.2021

6 квітня відбулася онлайн-нарада голови Гірської сільської ради Романа Дмитріва з учасниками навчально-виховного процесу та працівниками культури Гірської громади. Говорили про дотримання карантинних обмежень та про їх посилений контроль.

Онлайн-нарада відбулася за ініціативи Романа Дмитріва та Ольги Плахотнюк — начальника Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення. До участі в ній були запрошені колективи закладів освіти, культури та соціального захисту Гірської громади.

Головною темою для обговорення стала потреба чіткого контролю за дотриманням карантинних обмежень у населених пунктах громади, адже чисельність випадків захворювання на COVID-19 за останні кілька тижнів різко зросла. Голова Гірської сільської ради вкотре наголосив на дотриманні усіх карантинних вимог і заходів, рекомендованих комісією ТЕБ та НС Гірської сільської ради, зокрема суворих заборон щодо проведення масових заходів, в тому числі спортивних та розважальних.

«Усі ми, не зважаючи на те, чи є учасниками навчально-виховного процесу чи ні, маємо дотримуватись посиленого протиепідемічного режиму. Навчальні заклади нашої громади від завтра, 7 квітня до 11 квітня, будуть переведені на дистанційний режим роботи. Закликаю їх керівників допускати присутність працівників на робочих місцях лише у разі крайньої необхідності, запровадивши їх щоденний температурний скринінг. При перших ознаках гострих респіраторних захворювань негайно відправляти усіх на самоізоляцію» — сказав Роман Дмитрів під час конференції та наголосив, що в разі контакту із хворим на COVID-19 необхідно обов’язково дотримуватись правила двотижневої самоізоляції.

Наприкінці наради голова громади поцікавився чи наявні в достатній кількості у закладах освіти та культури сільської ради дезинфікуючі засоби задля дотримання усіх правил протиепідемічного режиму.