оголошення

Оголошення для резервістів та військовозобов’язаних

15.10.2024

На виконання вимог підпункту 7 пункту 24, абзацу 3 пункту 32 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобовʼязаних та резервістів затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року Nº 1487, пункту 12 Порядку проведення призову громадян на військову службу, під час мобілізації на особливий період затвердженого постановою Кабінету Міністрів України Nº560 від 16.05.2024 року, вимог розпоряджень Бориспільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, працівниками Виконавчого комітету Гірської сільської ради здійснюється оповіщення військовозобовʼязаних, які перебувають на обліку у Гірській сільській раді про їх виклик Бориспільського РТЦК та СП.
Виконавчим комітетом Гірської сільської ради здійснюється забезпечення прибуття резервістів та військовозобовʼязаних шляхом їх перевезення, від дільниці оповіщення с. Гора, вул. Центральна, 5 до пункту збору – Бориспільського РТЦК та СП (м. Бориспіль, вул. С. Камінського, 6) з понеділка по пʼятницю з 09.00 до 10.00 (тел. +38098314146 для додаткової інформації).