![Налагодження співпраці з Міжнародним Єврорпейським університетом та розбудова профільної освіти в громаді](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-10-300x225.jpg)
Мета зустрічі – налагодження співпраці та розбудова профільної освіти в громаді.
Профільною освітою в Україні вважається вид диференційованого навчання. Завдяки йому створюються умови для підготовки старшокласників відповідно до їх професійного самовизначення, з урахуванням інтересів, здібностей та особистісних якостей учнів. Профільне навчання потрібне для школярів, які виявляють підвищений інтерес до окремих предметів, для забезпечення адаптації дитини в суспільстві та підготовки до самостійного життя, виховання відповідальності у прийнятті рішень.
“Ми плануємо працювати системно із учнями ліцеїв Гірської громади щонайменше 3 роки. Профільну освіту треба розвивати, готувати конкурентного фахівця для міжнародної арени, і ми можемо вам у цьому посприяти”,- зазначив Олег Падалка.
У свою чергу Ольга Плахотнюк наголосила: “Розбудувати якісну профільну освіту в наших ліцеях – це пріоритет. Прагнемо взяти для себе щось унікальне від вищої освіти і щиро раді взаємодії з такими партнерами”.
Сторони підписали угоду про співпрацю та спланували подальшу діяльність.