![Літературний вечір присвячений творчості видатних українців Тараса Шевченка і Лесі Українки](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-16-300x225.jpg)
Діти і дорослі декламували милі з дитинства, чуттєві поезії. Найменшому декламатору Михайлу Бойчасу всього 4 роки, він із задоволенням вийшов на сцену та отримав бурхливі овації від залу.
Глядачі насолоджувались творчістю українських геніїв – Лесі і Кобзаря. Слухали цінні настанови авторів, перейнялися найглибшими патріотичними почуттями митців.
“Плекати любов до української культури, особливо творчості Лесі і Тараса, особливо сьогодні, – дуже важливе і необхідне завдання”, – сказала начальник відділу освіти Тетяна Рахімова присутня на вечорі.
Шедеври поета і поетеси у виконанні дітей та їх вчителів, звучали мелодійно, виразно, трепетно… Потужний голос поезій жодного слухача не залишив байдужим.
Щиро дякуємо усім, хто читав вірші і порадував присутніх!
Організатор літературного вечора відділ культури спорту та інформування Управління гуманітарного розвитку Гірської сільської ради.