ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту містобудівної документації, початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості та проведення громадських слухань «Детального плану території для розміщення житлової та громадської забудови в межах вулиць визначених у генеральному плані села Ревне, розташованих в південній частині села Ревне Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області вздовж автошляху Т-10-16»

26.03.2024

Містобудівна документація розроблена ТОВ «ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР УКРАЇНИ» на замовлення Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Гірської сільської ради на підставі рішення Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області від 27.11.2023 р. № 1689-61-VIIІ, договору на розроблення містобудівної документації №47 від 01.12.2023 р. та завдання на розроблення детального плану території.       Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП: Гірська сільська рада Бориспільського району Київської області.       Громадські слухання та презентація проєкту містобудівної документації  відбудеться «02» квітня 2024 р о 10:00 за адресою: Київська область, Бориспільський район, село Гора, вул. Центральна, буд., 5.У громадських слуханнях можуть брати участь:-           громадськість;-           уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється документація;-           уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється документація;-           представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.

Ознайомитися з проєктом містобудівної документації можливо в приміщенні Гірської сільської ради, за адресою: Київська область, Бориспільський район, село Гора, вул. Центральна, буд., 5 з «20» березня 2024 р. по «18» квітня 2024 р. включно.

Окрім цього, повідомляємо, що у вільному доступі протягом п’яти календарних днів до дати проведення громадських слухань (у тому числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами проєкту містобудівної документації на паперових носіях: «28» березня 2024 року з 17.00 год. до 18.00 год, «29» березня 2024 року з 16.00 год. до 17.00 год., «30», «31» березня та «01» квітня 2024 року з 12.00 год. до 13.00 год. за адресою: Київська область, Бориспільський район, село Гора, вул. Центральна, буд., 5.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій: Тетяна БІДНЕНКО – начальник відділу містобудування та  архітектури Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області, тел.: +38 (800) 300 157

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за поштовою адресою: 08324, Київська область, Бориспільський район, село Гора, вул. Центральна, буд., 5 та за електронною адресою vma.vkgsr@gmail.com у строк визначений для проведення процедури громадського обговорення, що становить не менше 30 днів з дня оприлюднення проєкту містобудівної документації: з «20» березня 2024 р. по «18» квітня 2024 р. включно. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються. Остання дата прийняття пропозицій (зауважень) «17» квітня 2024 р.А