31.12.2022

Шановна громадо, Гірська сільська рада, виконавчий комітет і депутатський корпус вітають вас з прийдешнім Новим роком!
Усім нам вистачило сил пережити цей темний рік. Було страшно, але ми вистояли, стали загартовані, відважні і об’єднались навколо однієї мети. Наша сила один в одному і вона зробила і робить дива.
Ми побачили найкрутіші Збройні Сили України, якими пишаємось, захоплюємось, беззастережно віримо і щодня дякуємо. Ціною власного життя наші воїни захищають і бережуть нас, щоб сьогодні ми могли зібратись усією родиною. Пам’ять про них ми будемо нести через віки.
За цей час, ми по новому оцінили те, чому навіть не надавали значення. Вуличний гамір, перехожі, щоденна метушня, мирні літаки у небі, шум від траси, вуличне освітлення – замість цього наступила гнітюча темрява та тиша, і нам до крику не вистачало всього цього. Кажуть, Господь не посилає людям більше, ніж вони можуть винести, тому ми здолаємо усі випробування. Ми не загубили себе – це найголовніше.
Дякуємо вам за допомогу, теплі слова, підтримку – вони безцінні. Дякуємо, що не опускаєте рук і продовжуєте боротьбу кожен на своєму фронті.
Ви люди з великим серцем, тож у Новому році надихайтесь один одним! Хай світло вашої душі запалює тих, хто поруч. Примножуйте своє рідне, українське! Частіше говоріть слова любові тим, кого любите. Дозвольте собі трішки радості, адже вона дає сили йти далі.
За декілька годин ми, як і мільйони українців, станемо одним цілим і попросимо в Бога одного: Перемоги!
Тож, хай Новий рік розпочнеться з Віри і Надії у Перемогу. Хай перегорнута сторінка 2022-го року забере у небуття всю смуту, гіркоту і біль, а Новий 2023 рік подарує мир, тепло та радість! Від усього серця бажаємо Божої допомоги і благословення, добра, благополуччя і злагоди кожній родині!
З Новим роком!