У 2021 році своїм рішенням депутати Гірської територіальної громади підтримали вступ до . Це асоціація рівних партнерів, метою її діяльності є об’єднання партнерів для розв’язання спільних проблем територіальних громад. Нашу громаду в цій асоціації представляє сільський голова Роман Дмитрів.
![Гірська громада представлена в асоціації «Київська агломерація»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-5-300x200.jpg)
Прийняли також бюджет асоціації на 2023 рік і її план розвитку. У цей план Роман Дмитрів запропонував внести ряд змін зокрема щодо питання безпеки міста Київ і навколишніх громад, а також розвитку культури. Ним також піднімалось питання щодо бачення стратегії розвитку територій з урахуванням розбудови Києва.![Гірська громада представлена в асоціації «Київська агломерація»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-2-300x200.jpg)
![Гірська громада представлена в асоціації «Київська агломерація»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-2-300x200.jpg)
Звернули увагу на розвиток первинної ланки медицини. Крім іншого в цьому напрямку, обговорювали питання щодо необхідності створення та відкриття в лікарнях кімнат для реабілітації воїнів та членів їх родин.